FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2019 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
4.7 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Poklad na talíři: na kapustu, zelí i fazole se vyplatí počkat
Zelenina, o kterou jste na zahrádkách od jara pečovali, je konečně připravena ke sklizni. Trvalo to u některých odrůd klidně i 160 dní, než jste se dočkali. Hlávky kapusty, zelí, růžičková kapusta, pnoucí fazole – jsou ale výpěstky, na které se vyplatilo čekat.
Třebíčský deník - Zprávy

Knihovna otevře přestěhovanou pobočku v Borovině
Třebíč - Nově vybavené dětské oddělení, bohatý knižní fond i samostatnou čítárnu nabídne čtenářům v nových prostorách pobočka městské knihovny v Třebíči-Borovině.
Třebíčský deník - Zprávy

Opilý muž napadl partnerku, odvezla ho policie
Hrotovice - Opilý muž napadl svoji partnerku, zasáhnout museli policisté. „Sedmatřicetiletý muž byl opilý, policisté mu při dechové zkoušce naměřili 2,38 promile alkoholu. Muž ženu udeřil do hlavy a vulgárně ji urážel, dále jí poškodil mobilní telefon,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová. Žena podle ní neměla zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření.
Třebíčský deník - Zprávy

Rybáři ročně vyloví 22 tisíc tun ryb. Na českých stolech skončí polovina
Kam letos na výlovy rybníků? Deník přináší tipy regionálních redakcí ze všech koutů země.
Třebíčský deník - Zprávy

Aut v ulicích přibývá. V Třebíči o stovky ročně
Třebíč – Aut v ulicích přibývá a Třebíč v tomto směru není výjimkou. Zvýšený počet osobních vozů lze zaznamenat nejen v běžném provozu, ale také na parkovištích.
Třebíčský deník - Zprávy

V třebíčské bazilice se koná večer určeným těm, kteří hledají
Třebíč - Společné setkání hledajících pořádají v sobotu 19. října třebíčské farnosti. Takzvané setkání Taizé začíná v bazilice sv. Prokopa v 19 hodin.
Třebíčský deník - Zprávy

Zažehlovací nášivky: fantazii se meze nekladou. Jak na ně?
Možná si vzpomenete na maminku, která bleskurychle vdechla nový život staré bundě nebo zalepila klubající se díru kytičkou. Stačilo nažehlit kousek látky se zajímavým motivem nebo výšivkou. Nechcete to zkusit také?
Třebíčský deník - Zprávy

Přibudou parkovací automaty v Třebíči
Třebíč – V Třebíči přibudou nové parkovací automaty. Jeden nechá radnice umístit do ulice Na Potoce, druhý na parkoviště na Podzámecké nivě. Začnou fungovat od 1. ledna 2020. Ceník je stanoven shodně, a to tak, že první půl hodiny bude za pětikorunu, hodina za desetikorunu, dvě hodiny za 20 korun a celý den parkování vyjde na 30 korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Helena Válková: Důvěra v justici je podstatná. Nezpochybňujme ji
Oč je útlejší, o to je razantnější, dalo by se říct o profesorce trestního práva, exministryni spravedlnosti, poslankyni a zmocněnkyni pro lidská práva Heleně Válkové. Její hlas je respektován, protože ve sněmovně patří k nejerudovanějším právníkům. Mnozí jí sice vyčítají, že jejím posláním je především obhajoba premiérových a prezidentových kroků, ale z toho si příliš nedělá. Měří jim hlavně právním metrem a do ústavního rámce se podle ní vejdou oba bez problémů.
Třebíčský deník - Zprávy

Studenti navrhli nové autobusové nádraží a parkovací dům u dukovanské elektrárny
Dukovany - Novou podobu autobusového nádraží i to, jak se poprat s nedostatkem parkovacích míst u dukovanské elektrárny, řešilo 25 studentů oboru architektury stavební fakulty VUT v Brně. Komise složená z elektrárenských i externích odborníků, zástupců regionu i novinářů pak vybrala šest vítězných návrhů, jejichž autory elektrárna ocení.
Třebíčský deník - Zprávy

Čtenáři Deníku rozhodli, kdo je nejhezčí čtyřnohý pacient
Představujeme vám vítěze hlasování o nejhezčího čtyřnohého pacienta. Rozhodli o nich čtenáři Deníku. Vítězné fotografie najdete rovněž v sobotu ve vašem regionálním tištěním Deníku.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Plac po secesním hotelu či atrium. I Vysočina má svá ošklivá místa
Třebíč, Vysočina – Všude se staví a mnohé se zrekonstruuovalo. Přesto i na malebné Vysočině přetrvávají ošklivá místa, nebo dokonce vznikají nová necitlivými zásahy. Jedno takové je přímo v turisticky nejatraktivnějším městě kraje, v Telči. Jde o prostor po zbouraném secesním hotelu Na Růžku.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Veletrh vzdělávání v Třebíči představil desítky škol
Třebíč – Nabídnout veřejnosti ucelený přehled škol a školských zařízení v regionu je cílem každoročního veletrhu vzdělávání v Třebíči.
Třebíčský deník - Zprávy

V opilosti udeřil partnerku do hlavy a poškodil jí mobil
Hrotovicko - Policisté zasahovali v úterý 15. října před osmou hodinou večer v domě v obci na Hrotovicku, kde opilý muž napadl svoji partnerku.
Třebíčský deník - Zprávy

Švorcová i Moučka. Televizní ikony normalizačních seriálů
Jiřina Švorcová, Zdeněk Buchvaldek nebo Jaroslav Moučka. To byly hvězdy socialistické televizní tvorby. Seriály jako Žena za pultem, Muž na radnici, Plechová kavalerie, Inženýrská odysea nebo Okres na severu, vstupovaly do našich obýváků před listopadem 1989 a kreslily zářnou budoucnost pod vedením Komunistické strany Československa. Vznikala ale i umělecká díla, která obohatila naši kinematografii.
Třebíčský deník - Zprávy

Situace na severu Sýrie: Kurdové jsou Poláci Blízkého východu
Turecko útočí na Kurdy v Sýrii a obsazuje tamní města. Tisíc lidí bylo zabito, 160 tisíc je na útěku. USA vyhlásily na Turecko sankce. Proč se to děje?
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčský otec českých bagrů bude mít svoji pamětní desku. V Přerově
Otec českých bagrů bude mít pamětní desku, avšak ne v rodné Třebíči. Konstruktér bagrů z plzeňské Škody František Palík se narodil v roce 1884 ve Slavicích u Třebíče. Položil základy vývoje bagrů v Československu.  
Třebíčský deník - Zprávy

Koláč pro hospic měl u lidí na Třebíčsku podporu
Třebíč - Další ročník kampaně Koláč pro hospic pomohl na Třebíčsku získat 44 tisíc korun. Cílem kampaně je šířit povědomí o péči o těžce nemocné a umírající lidi a zároveň podporovat rozvoj této služby.  
Třebíčský deník - Zprávy

Policisté místo hasičů. V Jaroměřicích se chystá stěhování
Jaroměřice nad Rokytnou - V Jaroměřicích od tohoto týdne začínají budovat novou stanici pro policisty. Vznikne rekonstrukcí bývalé hasičské zbrojnice na rohu Tyršovy ulice vedle Hotelu Opera a autobusového nádraží. Otevřít ji chtějí v polovině příštího roku.  
Třebíčský deník - Zprávy

Jízdní kolo ukradl recidivista
Třebíč - Recidivista ukradl v Moravských Budějovicích jízdní kolo v hodnotě přes deset tisíc korun. Majitelka měla kolo odstavené na pozemku u rodinného domu a zamčené zámkem.
Třebíčský deník - Zprávy

Rekonstrukce staršího domu: Co vše do rozpočtu zahrnout?
Stále více stoupá zájem o starší rodinné domy v lokalitách s dobrou dostupností. Základem jejich úspěšné proměny v pohodlné bydlení je pečlivý a důkladný průzkum objektu, který odhalí skryté vady. Samotná rekonstrukce je jen vrcholem ledovce. „To hlavní se totiž odehrává předtím, než začne první den přestavby,“ upozorňuje zkušený projektant a konzultant Martin Perlík.  
Třebíčský deník - Zprávy

Hlášení městského rozhlasu jedni vyžadují, druzí by ho nejraději zrušili
Náměšť nad Oslavou – Hlášení městského rozhlasu v Náměšti dosud znělo s železnou pravidelností vždy ve všední den od půl páté odpoledne. Tento prvek je v rámci soužití ve městě tématem častých diskuzí. Lidé jsou rozdělení na tři tábory: jedni hlášení vyžadují, druzí si říkají – nějak to přežiju, třetí nahlas úpí a nejraději by ampliony nechala sešrotovat.  
Třebíčský deník - Zprávy

Vdova po Karlu Svobodovi Vendula Pizingerová: Manžel ví, že už nejsem dvacítka
S prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje Vendulou Pizingerovou jsme se potkaly po roce a půl. I tentokrát jsme se snažily vyhnout obvyklým tématům, jež se v souvislosti s její osobou nabízejí. Zařekla jsem se, že se nebudu zbytečně rýpat v tragédiích, které ji v životě postihly, a nebudu se ani ptát na její třetí manželství. Nešlo to. Tím spíše, že Vendula o podobných věcech už hovořila, a to velmi bezprostředně a upřímně.
Třebíčský deník - Zprávy

Místo dvaceti bude parkovacích míst dvakrát tolik
Třebíč - V Jindřichově ulici v Třebíči-Týně budou nová parkovací stání.
Třebíčský deník - Zprávy

Druhý rozsudek v kauze Aleny Vitáskové padne v listopadu
Jihlava – V pořadí již druhý rozsudek nad bývalou šéfkou Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alenou Vitáskovou padne u Okresního soudu v Jihlavě pátek 1. listopadu.  
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9-13hod
každý 3. pátek v měsíci 18-20hod

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 36
2. Hasiči.
Počet hlasů: 36
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 22
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 16
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 24
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 31
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 18
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 24
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 34
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Ping Pong - předvánoční turnaj
obr Celkem se turnaje zúčastnilo 24 hráčů a hráček. Holky měly vlastní skupinu ve které hrály každá proti každé. Pánové hráli ve dvou skupinách po 10 hráčích každý s každým a nejlepší 4 z každé skupiny, p..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Ani mouše by neublížili, Slavenka Drakuličová
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮKČENÍ V KNIHOVNĚ Kniha známé chorvatské prozaičky a esejistky se ve třinácti živě vykreslených portrétech zamýšlí nad případy Slobodana Miloševiće, Biljany Plavšićové, Ratka Mladić..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka