FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2019 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
13.6 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Poslední prázdninový den ožijí během Hradozámecké noci památky na Třebíčsku
Třebíčsko – Rozloučení s prázdninami se uskuteční i na zámcích na Třebíčsku. Poslední srpnovou sobotu je připravena akce Hradozámecká noc, která pravidelně oživuje zámek v Náměšti nad Oslavou. Letos se zapojil i zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou.  
Třebíčský deník - Zprávy

Loni měly pálenice na Vysočině žně. Letos je to spíše bída
Vysočina /FOTOGALERIE/ – Zatímco v loňském roce byly pěstitelské pálenice doslova na roztrhání, tentokrát je tomu jinak. Neúroda ovoce se podepsala i na tomto odvětví. Letošní sezona zatím vypadá na podprůměrnou.  
Třebíčský deník - Zprávy

Prvňáček pořádně provětrá peněženky rodičů. Připravte si až 18 tisíc
Nástup do školy není v jistém smyslu náročný jen pro vašeho prvňáka, ale taky pro vaši peněženku. Je totiž třeba koupit nové všechny věci, které se školou souvisejí. Rodiče to zpravidla považují za samozřejmost, protože vědí, že tak podpoří dobrý pocit svého dítěte, které v tomto období podporu potřebuje možná víc než kdy jindy. Peníze tedy v tomto případě nejsou "až na prvním místě", ale je dobré se na vyšší náklady připravit.
Třebíčský deník - Zprávy

Jakub Kohák: Ve škole jsem býval lajdák. Neměl jsem disciplínu
Pokud se ptáte, proč na fotografiích není vidět obličej devítiletého Jana Koháka, je to proto, že jeho maminka si přála, abychom mu ho skryli. Jinak ovšem Honzík ani jeho táta Jakub Kohák neskrývali nic. Jakub dokonce mluvil výjimečně seriózně, snad proto, že mu naslouchali oba jeho synové. Ano, byl s námi i tříletý Jiřík, který se do rozhovoru také vložil…
Třebíčský deník - Zprávy

Silnice v Jackově letos neopraví. Zatím chybí dotace
Jackov – Integrovaná obec Moravských Budějovic, vesnice Jackov, se letos nedočká opravy místních komunikací. Moravskobudějovické radnici se totiž nepodařilo získat dotaci, akci proto musí odložit.
Třebíčský deník - Zprávy

Boží muka se skví v nové kráse. Už nemají kříž z vodovodních trubek
Moravské Budějovice /FOTOGALERIE/ – Pěkně zrestaurovaná Boží muka mají od nynějška v ulici 1. Máje v Moravských Budějovicích. Dobrý kus práce na nich odvedl Zdeněk Kovařík z Chotěbudic - restaurátor, který je zároveň i soudní znalec se specializací restaurování kamene a souvisejících materiálů.  
Třebíčský deník - Zprávy

Krátká nebo Pod Spravedlností? Název ulice je dlouhý, míní místní. Chtějí kratší
Moravské Budějovice – S peticí přišli na budějovickou radnici obyvatelé nově vznikající ulice rodinných domků, která už dostala název Pod Spravedlností. Žádají, aby se jmenovala jinak, navrhují název Krátká. Místo šestnácti písmen chtějí jen šest.   
Třebíčský deník - Zprávy

Módní přehlídka pro auta? Hrotovice byly plné nablýskaných historických vozů
Hrotovice /FOTOGALERIE/ – Hrotovice se vrátily o víkendu do časů, kdy vše mělo svůj řád a eleganci. Na nádvoří místního zámku se konala módní přehlídka dobových modelů, především ale byla všude kolem vidět spousta motocyklů a historických automobilů.  
Třebíčský deník - Zprávy

Spěšný vlak ze Znojma do Jihlavy bude bez přestupu v Okříškách
Třebíčsko - S novým jízdním řádem, který začne od poloviny prosince platit na železnici, se dočkají několika novinek cestující na trati 241 Znojmo – Okříšky. Přibudou spěšné vlaky mezi Znojmem a Jihlavou bez přestupu v Okříškách.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak jsem autem čistil vzduch: První svezení s vodíkovým Hyundai Nexo v ČR
Jen 0,9 kilogramu na sto kilometrů. Tolik pohonné látky spotřebuje vůz, který jsem měl poprvé možnost otestovat na tuzemských silnicích. Během jediného dopoledne jsem s ním ujel více než sto kilomerů. Kapacita nádrží tak bez problémů vystačí na ujetí šesti až sedmi stovek kilometrů v reálném provozu, což žádný v současné době nabízený elektromobil nezvládne.
Třebíčský deník - Zprávy

Při nehodách zaviněných cyklisty letos zahynulo už 19 lidí. Často jezdí „namol“
Nejvíc bourajících cyklistů ve stavu střední, až těžké opilosti načapali policisté na Olomoucku a na jihu Moravy.
Třebíčský deník - Zprávy

Připomínka sovětské agrese a prezidenti na Živitelce: zhlédněte videa týdne
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v týdnu od 19. do 23. srpna 2019.
Třebíčský deník - Zprávy

Hledá se nový správce městských nemovitostí
Třebíč – Třebíčská radnice shání správce městského bytového fondu, nebytových prostor a ubytovny v ulici Manž. Curieových. „Od roku 1994 tuto činnost smluvně vykonává společnost Jiřího Drašara. S tím, že smlouva obsahuje pouze inflační doložku. Po pětadvaceti letech se ovšem úplně změnily podmínky, proto společnost smlouvu vypověděla. Neznamená to, že by neměla zájem pokračovat ve stejném rozsahu, nicméně je nutné další smlouvu vysoutěžit,“ vysvětlil třebíčský starosta Pavel Pacal.  
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčská pekárna Penamu zavře. Ne kvůli antimonopolnímu úřadu, tvrdí mluvčí
Třebíč – Celkem 140 zaměstnanců třebíčské pekárny společnosti Penam už ví, že poslední rohlíky v Třebíči upečou zřejmě koncem ledna příštího roku. Pekárna, která patří do holdingu Agrofert, totiž zavře.
Třebíčský deník - Zprávy

Prezidentem České nukleární společnosti zůstává Daneš Burket
Třebíč - Prezidentem České nukleární společnosti (ČNS) zůstává Daneš Burket z Centra výzkumu Řež. Rozhodl o tom výbor společnosti na jednání 19. července v Praze.  
Třebíčský deník - Zprávy

Šplhání i střelba. Veteráni v Březníku prověří zdatnost dětí během branného dne
Březník – Děti si vyzkouší, jaké to bylo, když jejich otcové v minulosti nastupovali na vojnu. Veteránský klub z Březníku na sobotu připravil dětský branný den. Příjem mladých branců začne v rekrutačním středisku u JZD ve dvě hodiny odpoledne.
Třebíčský deník - Zprávy

Prosťáček, nebo chytrák? V sovětském filmu Švejk dokonce zajal Hitlera
Spisovatel Jaroslav Hašek napsal nejen geniální humoristický román Osudy dobrého vojáka Švejka, který je stále nejpřekládanějším českým románem, ale stvořil postavu, jež se pro mnohé stala synonymem české povahy. Je označení švejk nebo švejkování, kladné, či záporné? Názor si udělejte sami…
Třebíčský deník - Zprávy

Jan Vodňanský: Voskovec mě nazýval mistrem absurdity
Textař, herec a zpěvák Jan Vodňanský napsal knížku o Jiřím Voskovcovi. V ní popisuje návštěvu stárnoucí legendy českého meziválečného divadla v New Yorku, kam se za svým velkým vzorem vypravil roku 1976, těsně před podpisem Charty 77. Vypráví i o Voskovcově jevištním partnerovi Janu Werichovi, který na rozdíl od svého přítele neemigroval do USA, nýbrž zůstal ve znormalizovaném Československu a stal se jeho rozporuplným národním pokladem. 
Třebíčský deník - Zprávy

Rostou! Ukázkový hřib vyrostl v lese u Předína
Třebíč – Rostou! Svým houbařským úlovkem se Deníku pochlubila Iveta Horká z Mikulovic u Třebíče. Krásný hřib nalezla v lese u Předína.  
Třebíčský deník - Zprávy

Vykrádačky aut se podařilo objasnit. Starší z pachatelů seděl ještě loni
Třebíč, Budišov – Třebíčským kriminalistům se podařilo objasnit případy tří vykradených aut. Došlo k nim v červnu tohoto roku, obviněni byli dva muži – jeden z Prahy, druhý z Třebíčska. „Majitelům vznikla škoda přibližně 40 tisíc korun, část odcizených věcí se podařilo vypátrat,“ uvedla třebíčská policejní mluvčí Jana Kroutilová.  
Třebíčský deník - Zprávy

U zaparkovaného auta někdo zničil a rozbil skla
Třebíč - V Třebíči někdo poničil auto Škoda Octavia zaparkované na ulici Táborská.
Třebíčský deník - Zprávy

Blíží se uzavírka na výpadovce na dálnici D1, úseku u Pocoucova
Třebíčsko - Připravovaná uzavírka na krajské silnici II/360 směrem na Velké Meziříčí je na spadnutí. Kraj Vysočina bude opravovat úsek silnice mezi Pocoucovem a křižovatkou se silnicí směrem na Nárameč.  
Třebíčský deník - Zprávy

Hospoda i obchod jsou prázdné. Biskupice to chtějí změnit
Biskupice – V Biskupicích v červnu definitivně osiřela hospoda, teď v srpnu i prodejna smíšeného zboží. Pro obec o 260 obyvatelích je to nemilá situace. Proto shánějí nájemce uprázdněných obecních prostor, aby obě služby zůstaly zachované.  
Třebíčský deník - Zprávy

Sobota bude v Jemnici patřit hasičům
Jemnice – Příznivci požárního sportu pojedou poměřit síly do Jemnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Přijel si do Třebíče zasprejovat až z Kutné Hory
Třebíč – Policisté oznámili, že se zabývali případem sprejerů, kteří „vyzdobili“ fasády řadových garáží v Bartuškově ulici v Třebíči.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120, 67575 Mohelno
IČ: 00378593, telefon: 568 642 033
email: obec@senorady.cz
podatelna: podatelna@senorady.cz

Úřední hodiny: pátek 18-20hod

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 33
2. Hasiči.
Počet hlasů: 32
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 19
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 13
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 20
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 27
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 15
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 21
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 23
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Hody 2010 - příprava máje
obr Fotografie z přípravy a stavění máje: ..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Tajemství berberského amuletu, Jane Johnson
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Isabellin odcizený otec, archeolog, umírá a zanechává jí hádanku. V krabici nachází nějaké papíry a záhadný africký amulet. Spojitost s ní však zůstává nejasná, do..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka