FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2018 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
23.9 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Obyvatelé obcí na Třebíčsku vyjdou na protestní pochod proti úložišti
Třebíčsko – Den proti úložišti se víkendu uskuteční na Třebíčsku. Zapojí se do něj obyvatelé obcí z obou lokalit vytipovaných pro vybudování hlubinného jaderného úložiště, Horka a Na Skalním.
Třebíčský deník - Zprávy

Ani letos na akci Čistá Vysočina nechyběli zaměstnanci Bosch Diesel
Jihlava – Zaměstnanci Bosch Diesel Jihlava a jejich děti pomáhají zachovat čisté prostředí Vysočiny.  
Třebíčský deník - Zprávy

Stroj v údolí potoka někdo vybral. Škoda je sto tisíc korun
Svatoslav - Škodu za sto tisíc korun způsobil pachatel, který se vloupal do pracovního stroje v údolí Svatoslavského potoka.
Třebíčský deník - Zprávy

Dvojí kvalita potravin Čechům vadí, dvojí kvalita demokracie ne
/EVROPA PRO ČECHY/ Pro Olgu Sehnalovou je to poslední bitva. Bitva, o níž europoslankyně ČSSD už předem ví, že ji nemůže vyhrát. A místo toho, aby slavila, že se jí ochranu českých, slovenských, polských a dalších východoevropských spotřebitelů podařilo dotáhnout až do podoby směrnice Evropské unie, má spíš pocit hořkosti. Hořkosti, že pět let bitev proti dvojí kvalitě potravin bylo vlastně marných.
Třebíčský deník - Zprávy

Požáry, které vešly do dějin. Plamenům neunikly Pražský hrad ani Národní divadlo
V pondělí 15. dubna po šesté hodině večer začala hořet pařížská katedrála Notre Dame. Požár zničil téměř celou střechu katedrály, část vitrážových oken a nosných kleneb v chrámové lodi. Oheň znovu připomněl svou ničivou sílu, se kterou máme zkušenosti i v historii naší země. Paradoxní je, že právě mnoho požárů vzniká kvůli rekonstrukčním nebo renovačním pracím. 
Třebíčský deník - Zprávy

Za měsíc půjdeme k neoblíbeným volbám
Vysočina - Nejmladší volby, k nimž jsou zváni čeští voliči, se blíží. Za čtyři týdny a jeden den se otevřou volební místnosti, aby občané 28 států Evropské unie zvolili nové poslance do Evropského parlamentu. V České republice se budou europoslanci volit počtvrté, a to znovu na pět let.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčští skauti pojedou na celosvětové setkání do USA
Třebíč – Třebíčští skauti pojedou na světové Jamboree do USA a radnice jim přispěje na cestu. Na jednoho účastníka dá pět tisíc korun. Středisko Srdíčko vysílá na celosvětové setkání skautů čtyři lidi a dostane tedy 20 tisíc korun, přístav Žlutá ponorka obdrží na dva účastníky deset tisíc korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Na autobusovém nádraží vznikne čekárna pro matky s dětmi
Třebíč – Čekárnu na autobusovém nádraží v Třebíči nechá radnice opět o něco zkulturnit. Po nedávno dokončené opravě toalet dojde na úpravu prostoru, kde se prodávají jízdenky.
Třebíčský deník - Zprávy

Malý moravský Karlův most zbaví devastujících následků opravy
Náměšť nad Oslavou /FOTO/ – Po šesti letech složitých příprav a vyjednávání se blíží cíl: rekonstrukce ceněného barokního mostu v Náměšti nad Oslavou, který nemá na Moravě konkurenci. Říká se mu malý moravský Karlův most. „Po tom Karlově je u nás totiž největším mostem s nejbohatší sochařskou výzdobou. Na Moravě není jiný, který by se mu bohatostí výzdoby rovnal,“ uvádí se v citaci z odborného textu na webových stránkách města.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Do vojenské kolony řidiči vjíždět nesmí, ukázala akce na letišti
Vysočina – Na bývalé vojenské letiště u obce Kámen na Pelhřimovsku zavítala ve středu 24. dubna těžká vojenská technika. Uskutečnila se tam totiž akce přibližující problematiku přesunu vojenských kolon po komunikacích, na jejích realizaci se podílel i BESIP Kraje Vysočina.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Extrémní běžec Štěpán Dvořák už byl v noci v Dukovanech, ráno v Třebíči
Třebíčsko – Na své tisícikilometrové trase se extrémní běžec a dukovanský hasič Štěpán Dvořák dostal na Třebíčsko. Ve čtvrtek 25. dubna kolem třetí hodiny ráno se zastavil v infocentru Jaderné elektrárny Dukovany, tedy svého pracoviště. Po deváté hodině ranní se objevil v Třebíči.
Třebíčský deník - Zprávy

Nehoda čtyř aut uzavřela dálnici D1 mezi Ostrovačicemi a Devíti kříži
Brněnsko - Nehoda čtyř osobních aut zablokovala dálnici D1 mezi Ostrovačicemi a Devíti kříži směrem na Prahu. Řidiči musí neprůjezdný úsek objíždět po souběžné silnici 602 přes Domašov.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejsou to "jen" přílohy. Červené zelí či mexické tortilly vaše jídlo pozvednou
Zdařilou úpravou hlavního jídla, ať už jde o maso, nebo o jinou pochoutku, starost kuchaře nekončí. Ještě je třeba vybrat přílohu, která bude na talíři nejen jako ozdoba, ale také jako další důvod, proč se na prostřenou tabuli těšit.  
Třebíčský deník - Zprávy

Na zdraví! Na Moravě to kvete, začíná se psát nový příběh letošní slivovice
/PŘÍBĚH DENÍKU/ Koledníci si v pondělí domů nepřinesli jen vajíčka a sladkosti, ale tisíce z nich dostaly také stopičku slivovice. Výroba této oblíbené pálenky však není jednoduchá. Stojí za ní roky tvrdé práce v sadu, přesnost a důslednost v zakládání kvasu a praxe v palírně. Slivovice, které mnozí přisuzují léčebné účinky, je pro moravské rodiny víc než jen alkoholický nápoj je to rodinný poklad. Její důležitost pro celý region dokládá také fakt, že má slivovice ve Vlčnově na Slovácku dokonce své muzeum.
Třebíčský deník - Zprávy

Zavedení jednotného systému v nemocnicích provází spory
Vysočina – Zdálo se, že po roce příprav a dvou letech soutěžení budou mít od letoška nemocnice na Vysočině jednotný informační systém. Situace se ale zkomplikovala.  
Třebíčský deník - Zprávy

Při povodni se Markovka naplní za hodiny, v suchém období za dvě sezony
Třebíčsko, Vysočina /VIDEO/ – Vysoký jeřáb ve svahu a pohyb stavebních dělníků pod oběma srázy. Rekonstrukce vodní nádrže Markovka nedaleko Třebíče je v plném proudu. Řidiči, kteří projíždějí po dukovanské výpadovce, jež vede po koruně hráze u Kožichovic, s oblibou přibržďují a sledují, co se v blízkosti vypuštěné Markovky děje. Před vypuštěním se v nádrži hojně koupalo a rybařilo.
Třebíčský deník - Zprávy

Potravinová banka příspěvek nedostane
Třebíč - Potravinová banka Vysočiny žádá města o finanční dotaci. Třebíč přispět odmítla. Peníze místní radní raději nechají vlastnímu sociálnímu odboru na nákup potřebných věcí.
Třebíčský deník - Zprávy

V Budějovicích někdo hodil kámen na auto, policisté pachatele hledají
Moravské Budějovice - Policisté hledají pachatele, který v Moravských Budějovicích poškodil auto.
Třebíčský deník - Zprávy

Přijďte za vodou, lákají vodárny do Heraltic a na třebíčský vodojem
Třebíč, Heraltice – Den otevřených dveří pro veřejnost a studenty základních a středních škol pořádá Vodárenská akciová společnost v několika zařízeních, která provozuje.
Třebíčský deník - Zprávy

Tip Deníku: Den Země oslaví se zvířátky i lesy
Třebíč – Den země, který je věnován vztahu k přírodě, můžou ve středu 24. dubna malí i velcí v Třebíči oslavit třeba v Domě dětí a mládeže v Borovině, od 8.00 do 12.00 bude program pro školy a školky, od 13.00 do 17.00 pro veřejnost.
Třebíčský deník - Zprávy

Běžec Dvořák se při přeběhu Česko - Slovenska objeví na Třebíčsku později
Třebíčsko – Extrémní běžec a dukovanský hasič Štěpán Dvořák nyní zdolává další výzvu: rozhodl se pro přeběh Česko – Slovenska, délka trasy je tisíc kilometrů, začínal v Nové Sedlici v nejvýchodnějším cípu Slovenska, míří do obce Krásná, což je nejzápadnější bod Česka. 
Třebíčský deník - Zprávy

Obezitoložka Iva Málková: Hubnutí se nerovná dieta. Je třeba si jídlo vychutnat
Ve světě nadváhy a obezity se pohybuje už čtyřicet let. Za tu dobu vyslechla tisíce příběhů, žasla nad nekonečnou vynalézavostí všech těch, co chtějí vydělávat na lidském neštěstí a ujistila se v jednom: Více než pár kily navíc si ubližujeme nereálnými sny a podléháním nesmyslným společenským diktátům. Psycholožka a zakladatelka společnosti STOB (STop OBezitě) Iva Málková tak své klienty učí nejen zdravě žít, ale hlavně mít se rád.
Třebíčský deník - Zprávy

Plný nos, zarudlé oči a hordy kapesníků. Alergii rozhodně nepodceňujte
Pylová sezona je v plném proudu. Podcenit nepříjemné a banální příznaky alergické reakce se vám nevyplatí. K nejzávažnějším komplikacím totiž patří astma a anafylaktický šok, který může skončit dokonce i smrtí. Víte na co jste alergičtí vy?
Třebíčský deník - Zprávy

Šofér z Třebíčska při cestě z pomlázky nadýchal 2,5 promile
Třebíčsko, Měřín – Sedmatřicetiletého muže z Třebíčska, který usedl za volant automobilu značky Ford pod vlivem alkoholu, na Velikonoční pondělí odpoledne zastavili žďárští dopravní policisté v Měříně.
Třebíčský deník - Zprávy

Policie o Velikonocích nachytala pět opilých řidičů
Vysočina – Pouze pět řidičů pod vlivem alkoholu nachytali policisté během Velikonoc při dopravně bezpečnostních akcích po celé Vysočině od minulého čtvrtka do pondělí. Naměřené hodnoty byly navíc u čtyřech hříšníků nižší než jedno promile.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120, 67575 Mohelno
IČ: 00378593, telefon: 568 642 033
email: obec@senorady.cz
podatelna: podatelna@senorady.cz

Úřední hodiny: pátek 18-20hod

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 17
2. Hasiči.
Počet hlasů: 7
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 8
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 5
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 7
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 15
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 10
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 10
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 8
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Dětský den-Výlet dětí do Zoo a DinoParku Vyškov
obr Po loňském úspěšném výletě dětí do Zoo Jihlava uspořádal i letos obecní úřad v rámci Dne dětí "expedici" do Zoo Vyškov, jejíž součástí je i návštěva DinoParku. Zoo ve Vyškově je skromnější, ..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Komisař, Sven Hassel
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Román Komisař barvitě líčí "zlatokopeckou" výpravu starých dobrých přátel Porty, Drobečka a ostatních. Parta z trestního praporu se doslechla o údajném r..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka