HLÁŠENÍ 23.06.2026
Vážení občané,
v souvislosti s probíhajícími stavebními pracemi v lokalitě kolem obecního úřadu vám sdělujeme, že firma Colas přislíbila zajištění odvozu nádob na odpady před jejich svozem do přístupné lokality, kam se popelářský vůz dostane. Ponechte tedy své nádoby na odpad v úterý/neděli(dle aktuálního svozu) večer před svým domem. Pracovníci je brzy ráno přemístí.
Děkujeme za pochopení.
V úterý 23.6. 2026 se v ambulanci MUDr. Jedličky nebude ordinovat, v ambulanci bude pouze setra do 10:00 hodin
Ve čtvrtek 25.6. se v ambulanci bude ordinovat pouze do 10:00.
Obrázky 1
Soubory 0
Odkazy 0
O článku 4
- Vyvěšeno dne: 2026-06-23
- Sňato dne:
- Vložil: Dana Prušková, DiS.
- Poslední změna: 2026-06-23 21:33:05